Wiertarko-wkrętarki z akumulatorami 4,0 Ah! ŚWIATOWA NOWOŚĆ

Metabo, jako pierwszy producent na świecie wprowadził akumulatory litowo-jonowe o pojemności 4,0 Ah.

Dlaczego nasze akumulatory są lepsze od konkurencji?

1) Metabo to jedyny producent na świecie oferujący BEZWGLĘDNĄ 3-LETNIĄ GWARANCJĘ NA AKUMULATORY litowo-jonowe II generacji.

Co to oznacza? Jeżeli pojemność akumulatora (dot. akumulatorów II generacji – w ofercie od ponad 2 lat) spadnie do poziomu 75% automatycznie wymienimy go na nowy akumulator.  Co więcej, gwarancja jest ważna bez względu na ilość, częstotliwość i sposób ładowań. Nie stosujemy w przeciwieństwie do innych producentów żadnych „kruczków i gwiazdek” w karcie gwarancyjnej.

2) Waga i wymiar akumulatora pojemności 3,0 Ah i 4,0 Ah są identyczne.

3) Akumulatory pasują do wszystkich elektronarzędzi akumulatorowych w klasie napięciowej 18V.

Kup akumulator i wybierz dowolne elektronarzędzie akumulatorowe

4) Technologia ładowania AIR COOLED: szybsze ładowanie i zwiększona żywotność.

To opatentowane rozwiązanie pozwala na aktywne chłodzenie powietrzem, redukując i kontrolując temperaturę akumulatora podczas procesu

ładowania. Skraca to wyraźnie czas ładowania i zwiększa żywotność akumulatora.

4) System ESCP i OVERLOAD PROTECTION

System ESCP kontroluje poziom naładowania poszczególnych ogniw zabezpieczając je przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, co zapewnia dłuższą żywotność akumulatora.

Overload Protection to mikroprocesorowa elektronika zabezpieczająca akumulator i maszynę przed nieumyślnym przeciążenem. W przypadku nadmiernego obciążenia elektronika odetnie zasilanie do momentu schłodzenia się akumulatora.